Ali Abbas Zafar

Bharat
5.4
HD

Bharat

Jun. 05, 2019

Bharat

Në prag të lindjes së Indisë si një komb i pavarur, një familje bën një udhëtim të rrezikshëm drejt lirisë, me një kosto. Një djalë i ri, Barat, ...
Sultan
HD

Sultan

Jul. 06, 2016

Sultan

Një film aksion, dramë dhe romancë, i bazuar në jetën e një mundësi dhe praktikuesi artesh marciale Sultan Ali Khan, dhe arenës tradicionale ku ...
Tiger Zinda Hai
6.4
HD

Tiger Zinda Hai

Dec. 18, 2017

Tiger Zinda Hai

Frymëzuar nga ngjarje të vërteta “Tigri është gjallë” është një film triller spiunazh që ndjek aventurën e një misioni shpëtimi në Irak.