Ali Zafar

Gunday
2.0
HD

Gunday

Feb. 14, 2014

Gunday

Dy shoke femijerie, udhetimi i tyre nga femije ne te rritur dhe realizimi i endres se tyre per te qene sunduesit e vendit.
New York
6.8

New York

Jun. 26, 2009

New York

Një histori për tre studentë që studiojnë në një Universitet të Nju Jorkut, jetët e të cilëve ndryshojnë nga pasojat e 11 shtatorit…
Mere Brother Ki Dulhan
5.8
HD

Mere Brother Ki Dulhan

Sep. 09, 2011

Mere Brother Ki Dulhan

Nje djale perpiqet ti gjej vellait nje nuse por ai perfundon duke rene ne dashuri me vajzen qe zgjodhi per vellain.