Anna Rane

Disturbia
6.9
HD

Disturbia

Apr. 12, 2007

Disturbia

Një adoleshent që jeton nën arrest shtëpie bindet se fqinji i tij është një vrasës serial.
There Will Be Blood
8.1
HD

There Will Be Blood

Dec. 28, 2007

There Will Be Blood

Historia e një familjeje, besimi, urrejtja, nafta dhe marrëzia, duke u fokusuar në fillimet e këtij biznesi.
Focus
6.6
HD

Focus

Feb. 25, 2015

Focus

Një mjeshtër i vjetër mashtrimi, merr nën krahun e tij një vajzë të re shumë tërheqëse por gjërat komplikohen kur ata të dy përfshihen ...
Halloween II
4.9
HD

Halloween II

Aug. 28, 2009

Halloween II

Psikopati Michael Myers është përsëri i lirë dhe në qarkullim për të përmbushur synimin e tij për kasaphanë. Këtë herë përbindëshi është në ...
Need for Speed
6.5
HD

Need for Speed

Mar. 13, 2014

Need for Speed

Sapo del nga burgu, ku kishte hyrë për shkak se ja punon një ish-partner në një garë makinash ku vdes shoku i tij i ngushtë, ai arrin të marrë ...
Warrior
8.2
HD

Warrior

Sep. 09, 2011

Warrior

Djali me i vogël i një ish boksieri alkoolik kthehet ne shtepi ku stërvitet nga babai i tij për te garuar ne një turne te “Arteve Marciale ...
Knight and Day
6.3
HD

Knight and Day

Jun. 15, 2010

Knight and Day

Një shtëpiake e thjeshtë përzihet me një spiun ndërkombëtar duke u munduar ta pastrojë emrin e saj.
Edge of Darkness
6.6
HD

Edge of Darkness

Jan. 29, 2010

Edge of Darkness

Ndërsa detektivi Tomas Kreivën heton vdekjen e vajzës së tij aktiviste, ai nuk zbulon vetëm jetës sekrete të saj, por edhe një mbulim korporate ...
Unforgettable
4.8
HD

Unforgettable

Apr. 20, 2017

Unforgettable

Një grua vendos t’ia bëj ferr jetën të fejuarës së ish bashkëshortit të saj.
The Hangover Part III
5.9
HD

The Hangover Part III

May. 23, 2013

The Hangover Part III

Kur një prej tyre rrëmbehet nga një gangster i inatosur, Tufa e Ujqërve duhet të gjurmojë zotin Çou, i cili është arratisur nga burgu.
Cinderella Man
8.0
HD

Cinderella Man

Jun. 02, 2005

Cinderella Man

Bazuar në jetën e vërtetë të boksierit Xhejms Bradok, një boksieri të cilit karriera e tij mendohej se kishte marrë fund…