Anna Worley

Paddington 2
7.8
HD

Paddington 2

Nov. 09, 2017

Paddington 2

Ariu Pedington jeton ne Londer ne nje familje shume te lumtur dhe ka shoke shume njerez. Por, jo te gjithe jane aq te drejte e zemermire si ai. ...
Cinderella
7.0
HD

Cinderella

Mar. 12, 2015

Cinderella

Kur babai i saj vdes papritur, Ela e re gjeten veten në mëshirë të njerkës së saj mizore dhe vajzave të saj. Por fati i saj do të ndryshojë pasi ...
Troy
7.2
HD

Troy

May. 13, 2004

Troy

I bazuar në Iliadën nga Homeri, filmi ndjek sulmin ndaj Trojës nga ana e Greqisë së bashkuar dhe vendos fatet e njerëzve të përfshirë.
War Horse
7.2
HD

War Horse

Dec. 25, 2011

War Horse

Kali i Luftës: Nga regjisori legjendar Steven Spielberg, vjen një film kandidat për 6 çmime Oskar dhe 39 çmime të tjera kinematografike. Në prag ...
Inkheart
6.1
HD

Inkheart

Dec. 11, 2008

Inkheart

Një vajzë e re zbulon se babai i saj ka një talent të mahnitshëm për të nxjerrë jashtë karakteret nga librat e tyre dhe duhet të përpiqet për të ...
Kingdom of Heaven
7.2
HD

Kingdom of Heaven

May. 03, 2005

Kingdom of Heaven

Balian e Ibelin udhëton në Jerusalem gjatë kryqëzatave të shekullit të 12-të, aty ai e gjen veten si mbrojtës të qytetit dhe popullin të tij.
Spy Game
7.1
HD

Spy Game

Nov. 18, 2001

Spy Game

Agjenti i pensionuar  i CIA-së Nathan Muir kujton trajnimin e tij të Tom Bishop-it ndërsa punon kundër politikave të agjencis për ta liruar atë ...
Fantastic Beasts and Where to Find Them
7.9
HD

Fantastic Beasts and Where to Find Them

Aventurat e shkrimtarit Njut Skamendër në komunitetin e fshehtë të shtrigave dhe magjistarëve të Nju Jorkut, 70 vite përpara se Herri Poter të ...
Harry Potter and the Half-Blood Prince
7.5
HD

Harry Potter and the Half-Blood Prince

Pasi Harri fillon vitin e gjashtë në Hoguarts, atij në mënyrë të rastësishme i bie në dorë një libër i vjetër me mbishkrimin “Pronë e ...