Movies

6,934
The Sleepover
5.5
HD

The Sleepover

Aug. 21, 2020

The Sleepover

Kur një motër dhe vëlla, zbulojnë se nëna e tyre, në dukje normale, është një ish-hajdute në mbrojtjen e dëshmitarit, e detyruar të bëjë një punë ...
Tailgate
5.8
HD

Tailgate

Oct. 31, 2019

Tailgate

Hansi, një njeri me vetëbesim, niset së bashku me familjen e tij për të vizituar prindërit dhe rrugës shkakton telashe me një shofer tjetër, i ...
What If
6.8
HD

What If

Sep. 07, 2013

What If

Uallas, i cili sapo është “djegur” nga një varg lidhjesh të dështuara dashurie, krijon një “lidhje” të menjëhershme me Shantrin, e cila jeton me ...
Pacto de Fuga
7.3
HD

Pacto de Fuga

Jan. 23, 2020

Pacto de Fuga

Ky film bazohet në histori të vërtetë. Në vitin 1990, 49 të burgosur politik u arratisën me anë të një tuneli i cili iu desh 18 muaj për ta hapur ...
Tommaso
6.0
HD

Tommaso

Jan. 08, 2020

Tommaso

Një burrë me probleme kërkon të gjejë stabilitet në jetën e tij të re në Itali me një grua më të re. Ai has vështirësi që ta përshtasë këtë ...
Lassie Come Home
5.9
HD

Lassie Come Home

Feb. 20, 2020

Lassie Come Home

Lesi është qenushja e Flosë. Ata kanë një lidhje shumë të fortë së bashku. Vështirësitë financiare do të detyrojnë familjen të heqë dorë nga ...
I Met a Girl
5.8
HD

I Met a Girl

Nov. 26, 2020

I Met a Girl

Një muzikant ambicioz niset në një udhëtim epik, përtej qytetit për të gjetur vajzën e ëndrrave të tij, e cila mund të jetë pjesë e imagjinatës ...
Bachelors
3.9

Bachelors

Oct. 06, 2016

Bachelors

Aroni, i qepur pas femrave, mundohet të ndalojë mikun e tij më të mirë, Shonin, nga mallkimi i përjetshëm i martesës, duke organizuar një festë ...
Cargo
5.8
HD

Cargo

Oct. 18, 2019

Cargo

Një astronaute e re femër, e cila bashkohet me një astronaut të përhershëm në bordin e një anije kozmike, lufton me punën e saj, ndërsa ...
Cranston Academy: Monster Zone
7.4
HD

Cranston Academy: Monster Zone

Një nxënës inteligjent i shkollës së mesme, transferohet papritur në një shkollë me konvikt ku hap një portal me përbindësha nga një dimension ...
Parallel Minds
6.7
HD

Parallel Minds

Sep. 01, 2020

Parallel Minds

Në prag të nxjerrjes në treg të Syrit të Kuq 2, një lente që regjistron të dhëna dhe rishfaq kujtime të harruara, Margo, një studjuese e ...
Modigliani
7.4
HD

Modigliani

May. 18, 2004

Modigliani

Historia e rivalitetit të hidhur të Amedeo Modiglianit me Pablo Picasso dhe romancës së tij tragjike me Jeanne Hebuterne.  
C U Soon.
8.0
HD

C U Soon.

Sep. 01, 2020

C U Soon.

Xhimi njihet me Anunë në një faqe interneti takimesh dhe vendos të martohet me të. Nëna e Xhimit i kërkon kushëririt të tij Kevin, të zbulojë ...
Freaks – You’re One of Us
5.3
HD

Freaks – You’re One of Us

E informuar nga një endacak misterioz, një kuzhiniere zbulon që ka superfuqi dhe zbulon një konspiracion të gjerë dhe të neveritshëm.  
Open Grave
6.2
HD

Open Grave

Aug. 13, 2013

Open Grave

Një njeri zgjohet në shkretëtirë, në një gropë të mbushur me kufoma, pa memorie dhe duhet të përcaktojë nëse vrasësi është njëri nga të huajt që ...
Range Runners
5.6
HD

Range Runners

Sep. 08, 2020

Range Runners

Një grua gjatë marshimit të saj në një shteg të izoluar, hyn në telashe kur çanta e saj rrëmbehet nga dy burra që po fshiheshin në pyll, të ...
#Alive
6.2
HD

#Alive

Jun. 24, 2020

#Alive

Përhapja e shpejtë e një infeksioni të panjohur ka lënë një qytet të tërë në një kaos të paqeverisshëm, por një i mbijetuar mbetet gjallë në ...
The Mexican
6.1
HD

The Mexican

Mar. 01, 2001

The Mexican

Një burrë transporton një armë antike të quajtur Meksikani, e cila besohet se mban një mallkim, duhet të kalojë kufirin, teksa e dashura i bën ...
The Closet
5.7
HD

The Closet

Feb. 05, 2020

The Closet

Pas vdekjes se gruas, Jeon Sang Uon duhet të kujdeset për vajzën e tij. Ai është shumë i dhënë pas punës duke lënë pas dore vajzën e tij, e cila ...
Gunjan Saxena: The Kargil Girl
5.2
HD

Gunjan Saxena: The Kargil Girl

Frymëzuar nga jeta e një oficereje të re e cila shkroi historinë duke u bërë gruaja e parë indiane që i bashkohej forcave ajrore indiane në ...
Housebound
6.8
HD

Housebound

Sep. 04, 2014

Housebound

Kajli Baknel është e detyruar të kthehet në shtëpinë ku u rrit, Pasi gjykatësi i cakton arrest shtëpie. Ndëshkimi i saj bëhet edhe më i ...
Still Here
5.7
HD

Still Here

Aug. 27, 2020

Still Here

Një gazetar nga Nju Jorku, të cilit i ngarkohet historia e zhdukjes së një vajze të vogël afro-amerikane, rrezikon karrierën dhe e merr çështjen ...
The One and Only Ivan
6.7
HD

The One and Only Ivan

Aug. 21, 2020

The One and Only Ivan

Kur një elefant e vogël i bashkohet cirkun në të cilin gorilla, Ivan, kishte vite që ishte ylli i shfaqjes, ndryshime fillojnë të ndodhin në ...
Fatima
6.4
HD

Fatima

Aug. 13, 2020

Fatima

Bazuar në ngjarje historike, tre barinj të rinj në Fátima, Portugali, raportojnë vizione të Virgjëreshës Mari, duke frymëzuar besimtarë dhe ...
The Owners
4.6
HD

The Owners

Sep. 04, 2020

The Owners

Një grup të rinjsh shkojnë të vjedhin një shtëpi por nuk dinë rrezikun e madh që i pret nga pronarët e shtëpisë.  
Made in Italy
5.6
HD

Made in Italy

Aug. 06, 2020

Made in Italy

Një piktor udhëton nga Londra në Itali për të shitur shtëpinë e vjetër atje që mbart kujtime të gruas së tij që tashmë ka ndërruar jetë.  
Sinbad: The Fifth Voyage
5.2
HD

Sinbad: The Fifth Voyage

Feb. 07, 2014

Sinbad: The Fifth Voyage

Kur bija e Sulltanit rrëmbehet nga një magjistar i errët, Sinbad merr përsipër të udhëtojë përmes një shkretëtire të mbushur me krijesa magjike ...
Fidelity
6.1
HD

Fidelity

Oct. 31, 2019

Fidelity

“Besnikëria” : Lena është një mami dhe gjinekologe e talentuar, burri i saj Sergei është një aktor në një teatër drame. Ata janë të ...
These Final Hours
6.7
HD

These Final Hours

Jul. 31, 2014

These Final Hours

Një njeri egoist ishte nisur drejt një feste që po zhvillohej pak orë para fundit të botës, por përfundon duke shpëtuar një vajzë të vogël dhe ...