Video Sources 118 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidalbavid.xyz
A Brother’s Honor

A Brother’s Honor

Sep. 18, 2019USA89 Min.PG
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

3 vëllezër ribashkohen pasi gjyshi i tyre pëson një sulm në zemër. Burrat e Granger, Jace, Caden dhe Dalton i premtojnë gjyshit të tyre që po vdes se do të punojnë së bashku për të shpëtuar biznesin e dështuar të familjes. Ne vëllezërit gjithashtu e gjejmë veten duke u bashkuar për të zbuluar se kush vrau me të vërtetë nënën e tyre dhe më pas, duke liruar babanë e tyre.

Original title A Brother's Honor
IMDb Rating 5.5 175 votes

Similar titles