Video Sources 24 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
A Trash Truck Christmas a.k.a. A Giant Jack Christmas

A Trash Truck Christmas a.k.a. A Giant Jack Christmas

Dec. 11, 2020USA28 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Kur saja e Babagjyshit rrëzohet në vigjilje të Krishtlindjes, i takon kamionit të plehrave, Henkut dhe shokëve të tyre kafshë, të shpërndajnë dhuratat, nën magjinë e festës…

 

A Trash Truck Christmas a.k.a. A Giant Jack Christmas
A Trash Truck Christmas a.k.a. A Giant Jack Christmas
Original title A Trash Truck Christmas
IMDb Rating 5.6 169 votes
TMDb Rating 6.6 47 votes

Similar titles

The Host
The Fighting Preacher
The Missing
Avengers: Age of Ultron
Bethoven 2
Warcraft
Full Speed
The Ash Lad: In the Hall of the Mountain King
Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay
Harold & Kumar Go to White Castle
Batman vs. Dracula
Knowing