Video Sources 451 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoopenload.co
Abandoned

Abandoned

No clues. No evidence. No answers. No trace.Aug. 24, 2010USA93 Min.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote
what going on?

Synopsis

Meri Uolsh çon të dashurin Kevin në një spital për një kontroll rutinë. Por kur Meri kthehet për ta marrë në shtëpi, ai në menyrë të mistershme është zhdukur. Dhe administratori nuk mund të gjëjë asnjë regjistrim për të, dhe kërkimet e policisë nuk sjellin asgjë.

Abandoned
Abandoned
Original title Abandoned
IMDb Rating 5.1 4,960 votes
TMDb Rating 4.8

Director

Cast

Mimi Rogers isVictoria Markham
Victoria Markham
Peter Bogdanovich isDr. Markus Bensley
Dr. Markus Bensley
Kristen Kerr isChristine
Christine
Tara Subkoff isNurse Anna
Nurse Anna
Jay Pickett isDetective Franklin
Detective Franklin
Scott Anthony Leet isJohn Holloway
John Holloway

Similar titles

The Way Way Back
Acts of Vengeance
Real Steel
Outlaw King
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared
Girl on the Third Floor
Juliet, Naked
Out of Time
Second Chance aka Ikinci Sans
City of Tiny Lights
Evening
Unknown