Video Sources 159 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoabcvideo.cc
Adventures of Rufus: The Fantastic Pet

Adventures of Rufus: The Fantastic Pet

May. 26, 2020France83 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Shokët Skot dhe Emili, shkojnë tek shtëpia e gjyshes së Skotit, dhe papritmas zbulojnë një krijesë misterioze, Rufusin, dhe magjistarin Abot, në një dhomë sekrete. Ata kanë një mision: me ndihmën e një libri magjish të vjetër, ata duhet të mbledhin disa elementë për të bërë një pluhur magjik që të shpëtojnë botën e tyre, një botë magjike. Megjithatë, ata kalojnë në vështirësi të ndryshme kur tre shërbëtorë të këqij me fuqi misterioze, duan të marrin librin magjik për të cilin mendojnë se kthen gjithçka në flori.

Original title Adventures of Rufus: The Fantastic Pet
IMDb Rating 4.1 166 votes
TMDb Rating 6.4 5 votes

Director

Cast

Erin Herring isLibrary Patron
Library Patron
Ryker Sixkiller isSecurity Guard #2 (as Ryker Salazar)
Security Guard #2 (as Ryker Salazar)
Rayna Rodriguez isLibrary patrons
Library patrons
LaRonn Marzett isSkaterboarder #1
Skaterboarder #1

Similar titles

The Crocodile Hunter: Collision Course
Pocahontas
Mission: Impossible – Rogue Nation
Fantomas Unleashed
Evil Dead II
The Muppets
The Mummy
Kingsman: The Golden Circle
Barbi Rapunzela
Kon-Tiki
Monster House
Double World