Video Sources 465 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne streamangostreamango.com
  • Shiko ne Openloadopenload.co
Age of Summer

Age of Summer

Sep. 07, 2018United States93 Min.Not Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një djalë adoleshent i vendosur, përpiqet të pranohet te rojet e plazhit Hermosa, duke kaluar sfida dhe duke krijuar marrëdhënie me të tjerët gjatë verës së vitit 1986.

Original title Age of Summer
IMDb Rating 5.6 96 votes
TMDb Rating 6

Similar titles

Brotherhood
Beasts of the Southern Wild
The Old Man & the Gun
Leave No Trace
2 Hearts
Nymphomaniac: Vol. I
Rise of the Legend
Maçoku me çizme
The Photograph
Queen & Slim
Boogie Nights
Akaash Vani