Video Sources 549 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
American Ultra

American Ultra

Everyone's getting smoked.Aug. 19, 2015USA96 Min.R
Your rating: 0
5.5 2 votes

Synopsis

Një i droguar, i cili në fakt është agjent i qeverisë, përcaktohet si shënjestër e cila duhet eliminuar. Por ai është shumë i stërvitur dhe shumë dru për ta lejuar atë gjë të ndodhë.

American Ultra
American Ultra
American Ultra
American Ultra
American Ultra
American Ultra
American Ultra
Original title American Ultra
IMDb Rating 6.1 66,925 votes
TMDb Rating 6 1,064 votes

Director

Cast

Jesse Eisenberg isMike Howell
Mike Howell
Kristen Stewart isPhoebe Larson
Phoebe Larson
Topher Grace isAdrian Yates
Adrian Yates
Connie Britton isVictoria Lasseter
Victoria Lasseter
Tony Hale isAgent Peter Douglas
Agent Peter Douglas
Stuart Greer isSheriff Bernie Watts
Sheriff Bernie Watts

Similar titles

Christopher Robin
Fëmijët Spiunë 3
Drive
Illang: The Wolf Brigade
Mukkabaaz
Qarib Qarib Singlle
I Love You, Daddy
10 Minutes Gone
In Hell
Master of the Drunken Fist: Beggar So
Heropanti
Flash Point