Video Sources 17 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
Anything for Jackson

Anything for Jackson

Fear your eldersApr. 04, 2020Canada96 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

U RREGULLUA! Dëshpërimi bën që një çift të ndërmarr një pakt me djallin dhe të rrëmbejnë një grua të re më qëllimin për të rikjtyer në jetë nipin e tyre, por ujdit me djallin nuk janë asnjë ashtu siç duken.

 

Anything for Jackson
Anything for Jackson
Anything for Jackson
Anything for Jackson
Anything for Jackson
Anything for Jackson
Anything for Jackson
Original title Anything for Jackson
IMDb Rating 6.3 5,755 votes
TMDb Rating 7.2 103 votes

Similar titles

Annabelle
Beneath Us
Party Hard, Die Young
Three Letters 2: Hablis
Wind Chill
Deccal
Escape Room
Dawn of the Beast
World War Z
Half Light
Ammar
Regression