Video Sources 269 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Ask Bu Mu?

Ask Bu Mu?

Dec. 14, 2018Turkey103 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një histori e vështirë dashurie midis Umut, hajdut që kur ishte fëmijë dhe Gülüm, një vajzë e re e shkolluar një hap larg ëndrrave të saj. Gjithçka e bukur do të vihet në dyshim pas një sëmundje të papritur…

Ask Bu Mu?
Ask Bu Mu?
Original title Aşk Bu Mu?
IMDb Rating 4.0 223 votes
TMDb Rating 7 2 votes

Similar titles

Our Souls at Night
Riding With Sugar
The Bélier Family
In Corpore
The Cooler
The Breadwinner
Boy Erased
The Love is Similar to You
Shiva Baby
The Firm
Norm of the North: King Sized Adventure
The Stupids