Video Sources 23 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Batman: Death in the Family

Batman: Death in the Family

The fate of Gotham is in your hands.Oct. 13, 2020USA96 Min.Not Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Vdekja në familje tregon vdekjen e Robinit të dytë, Xhason Tod në duart e Xhokerit dhe gjithashtu katër histori të shkurtra.

 

Batman: Death in the Family
Batman: Death in the Family
Batman: Death in the Family
Batman: Death in the Family
Original title Batman: Death in the Family
IMDb Rating 5.5 2,273 votes
TMDb Rating 7.3 264 votes

Director

Cast

Bruce Greenwood isBruce Wayne / Batman (voice)
Bruce Wayne / Batman (voice)
Vincent Martella isJason Todd / Robin / Red Hood / Red Robin (voice)
Jason Todd / Robin / Red Hood / Red Robin (voice)
John DiMaggio isThe Joker / Thomas Wayne / Reporter 2 (voice)
The Joker / Thomas Wayne / Reporter 2 (voice)
Zehra Fazal isTalia al Ghul (voice)
Talia al Ghul (voice)
Gary Cole isTwo-Face / Commissioner James Gordon / Reporter 4 (voice)
Two-Face / Commissioner James Gordon / Reporter 4 (voice)
Kimberly Brooks isPolice Officer 1 / Reporter 1 (voice)
Police Officer 1 / Reporter 1 (voice)
Nolan North isClark Kent / Police Officer 2 (voice)
Clark Kent / Police Officer 2 (voice)
Nick Carson isTim Drake / Young Bruce Wayne (voice)
Tim Drake / Young Bruce Wayne (voice)
Keith Ferguson isGangster 1 (voice)
Gangster 1 (voice)

Similar titles

Seeking Justice
The Berlin File
The Last Man
X-Men
The Day
The Bomber
Deadpool 2
Milo Shkon Ne Mars
The Lost World: Jurassic Park
Atlantis: Perandoria e Humbur
Kundo: Age of the Rampant
RockNRolla