Video Sources 124 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko
Below Zero

Below Zero

Escape is not the exit.Jan. 29, 2021Spain106 Min.TV-MA
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një detyrë rutinë policie kthehet në një situatë jetë a vdekje, kur dikush i etur për drejtësi dhe hakmarje, sulmon kamionin e policisë dhe bën ç’mos që të zbuloj të vërtetën, duke treguar që jo gjithçka është bardhë e zi, por që shpesh rregullat thyhen në emër të dashurisë.

 

Below Zero
Below Zero
Original title Bajocero
IMDb Rating 6.2 11,690 votes
TMDb Rating 6.4 384 votes

Similar titles

Above Suspicion
Anjaan
Asher
Rob-B-Hood
Blindsided: The Game
The Professor and the Madman
The Ladykillers
Zebra Girl
Jar City
Open Your Eyes
Life Like
Quick