Video Sources 538 Views

  • Shikoevoload.io
Big Bear

Big Bear

What happens in Big Bear, stays in Big Bear.Sep. 22, 2017USA87 Min.
Your rating: 0
10 1 vote
what going on?

Synopsis

I lënë nga e fejuara e tij, Xhoi vazhdon pa dëshirë me festën e tij të beqarisë dhe udhëton për në një shtëpi në pyll me tre shokë. Gjërat marrin një kthesë për keq kur ai zbulon se shokët e tij kanë të lidhur në bodrum njeriun përgjegjës për prishjen e lidhjes së tij.

Big Bear
Big Bear
Original title Big Bear
IMDb Rating 4.9 208 votes
TMDb Rating 5.5 2 votes

Similar titles

Pitch Perfect
Mbreti Luan 3
The Medallion
Popstar: Never Stop Never Stopping
Spread
Thank You for Smoking
Finding Fanny
Ace Ventura: Pet Detective
First Round Down
Shrek 4
Daddy or Mommy
Good Boys