Video Sources 25 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Brahman Naman

Brahman Naman

Jan. 24, 2016United Kingdom94 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Naman, Roni dhe Berni, tre studentë nga skuadra e kuiceve gëzohen kur marrin vesh se do shkojnë në Kalkutë për një konkurs sepse shpresojnë që aty do humbin virgjërinë.

 

Brahman Naman
Brahman Naman
Original title Brahman Naman
IMDb Rating 5.6 1,821 votes
TMDb Rating 5.4 31 votes

Similar titles

The Brothers Bloom
I Vetëm në Shtëpi 3
Permission
Naruto Shippuden: Sunny Side Battle!
Epoka e akullnajave 2, Shkrirja
Where’s The Money?
Premature
The Family Fang
Lucky Trouble
Danger One
Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot
2 Guns