Video Sources 353 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Buffalo Boys

Buffalo Boys

Jul. 19, 2018Indonesia102 Min.TV-MA
Your rating: 0
8 1 vote
what going on?

Synopsis

Në shekullin e 19-të, një masakër brutale dhe vrasja e Sulltan Hamzait nga kapiten Van Trahu dhe ushtarët holandezë, e detyrojnë Aranën, të marrë me vete djemtë e mitur të sulltanit, Xhamarin e Suvon dhe të largohen. 20 vjet më pas, Arana u thotë djemve se është koha për t’u kthyer në atdhe, që të hakmerren për vdekjen e babait të tyre…

Buffalo Boys
Buffalo Boys
Buffalo Boys
Buffalo Boys
Buffalo Boys
Buffalo Boys
Buffalo Boys
Buffalo Boys
Buffalo Boys
Buffalo Boys
Original title Buffalo Boys
IMDb Rating 5.8 779 votes
TMDb Rating 6.8 9 votes

Similar titles

Sleepy Hollow
Memories of Murder
The Other Boleyn Girl
Rise of the Legend
Before the Devil Knows You’re Dead
Intrigo: Death of an Author
Star Trek
The Divine Move
Freezer
El Angel
Battle of the Damned
Immortal Combat the Code a.k.a Wu Xia 2 the Code