Video Sources 15 Views

  • Shikoevoload.io
C U Soon.

C U Soon.

Sep. 01, 2020India98 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote
what going on?

Synopsis

Xhimi njihet me Anunë në një faqe interneti takimesh dhe vendos të martohet me të. Nëna e Xhimit i kërkon kushëririt të tij Kevin, të zbulojë detaje në lidhje me Anunë. Tani është rradha e Kevin për të kërkuar të fejuarën e kushëririt të tij që zhduket pa lënë gjurmë, vetëm për të zbuluar të vërteta të errëta dhe tronditëse për të.

 

C U Soon.
C U Soon.
C U Soon.
Original title സീ യൂ സൂൺ.
IMDb Rating 8.0 2,756 votes
TMDb Rating 6.9 15 votes

Director

Cast

Fahadh Faasil isKevin Thomas
Kevin Thomas
Roshan Mathew isJimmy Kurian
Jimmy Kurian
Saiju Kurup isDr. Prasanth
Dr. Prasanth
Maala Parvathi isJimmy's Mother
Jimmy's Mother
Kottayam Ramesh isJacob Sebastian
Jacob Sebastian
Naveen Nazim isNikhil Sebastian
Nikhil Sebastian
Neeraja Rajendran isJacob Sebastian's Wife
Jacob Sebastian's Wife
Lakshmi Venugopal isPrasanth's Wife
Prasanth's Wife

Similar titles

Bitter Moon
El Gringo
Insidious: Chapter 2
Eye for an Eye
Footloose
Down by Love
Blood in the Water
Scarlet Innocence
Khuda Haafiz
Burning Man
Saving Zoë
To the Beat! Back 2 School