Video Sources 48 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Cinderella

Cinderella

One shoe to rule them all.Sep. 03, 2021USA113 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një film muzikor modern me një vështrim të guximshëm në përrallën klasike. Heroina jonë ambicioze ka ëndrra të mëdha dhe me ndihmën e Kumbarit të saj të mrekullueshëm, ajo këmbëngul për t’i realizuar ato.

 

Cinderella
Cinderella
Cinderella
Cinderella
Cinderella
Cinderella
Cinderella
Cinderella
Cinderella
Original title Cinderella
TMDb Rating 6.7 147 votes

Director

Kay Cannon
Director

Cast

Camila Cabello isCinderella
Cinderella
Nicholas Galitzine isPrince Robert
Prince Robert
Billy Porter isFabulous Godmother
Fabulous Godmother
Pierce Brosnan isKing Rowan
King Rowan
Minnie Driver isQueen Beatrice
Queen Beatrice
Tallulah Greive isPrincess Gwen
Princess Gwen

Similar titles

A Nice Girl Like You
Quo vado?
The Hunger Games
The House with a Clock in Its Walls
Alice in Wonderland
Blockers
Godmothered
The Notebook
Good Luck Chuck
Juliet, Naked
Conan the Barbarian
Wasabi