Video Sources 15 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Cranston Academy: Monster Zone

Cranston Academy: Monster Zone

Mar. 05, 2020Mexico80 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote
what going on?

Synopsis

Një nxënës inteligjent i shkollës së mesme, transferohet papritur në një shkollë me konvikt ku hap një portal me përbindësha nga një dimension tjetër.

 

Cranston Academy: Monster Zone
Original title Cranston Academy: Monster Zone
IMDb Rating 7.4 31 votes
TMDb Rating 5.6 8 votes

Director

Cast

Natalia Téllez isLiz (Voice Spanish Release)
Liz (Voice Spanish Release)
Polo Morín isDanny (Voice Spanish Release)
Danny (Voice Spanish Release)
Jamie Bell isDanny (Voice English Release)
Danny (Voice English Release)
Ruby Rose isLiz (Voice English Release)
Liz (Voice English Release)

Similar titles

LEGO DC: Batman – Family Matters
Barbi dhe tre musketieret
Barbie dhe Arrëthyesi
Astro Kid
Epoka e akullnajave 2, Shkrirja
Vixen: The Movie
Justice League: The Flashpoint Paradox
Her Blue Sky
Lilo dhe Stich 2
Skubi Du! Abrakadabra Du
Superman: Red Son
Wonder Woman: Bloodlines