Video Sources 469 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoopenload.co
Dad’s Army

Dad’s Army

Blend in!Feb. 05, 2016UK100 Min.
Your rating: 0
8 1 vote
what going on?

Synopsis

Ushtria e Forcave Policore të Ualmingtonit duhet të merren me një gazetare dhe spiune në një kohë që Lufta e dytë Botërore është në fundin e saj.

Dad’s Army
Dad’s Army
Dad’s Army
Dad’s Army
Dad’s Army
Original title Dad's Army
IMDb Rating 5.2 5,700 votes
TMDb Rating 4.7

Director

Cast

Bill Nighy isSergeant Wilson
Sergeant Wilson
Michael Gambon isPrivate Godfrey
Private Godfrey
Toby Jones isCaptain Mainwaring
Captain Mainwaring
Mark Gatiss isColonel Theakes
Colonel Theakes
Tom Courtenay isLance Corporal Jones
Lance Corporal Jones
Blake Harrison isPrivate Pike
Private Pike
Daniel Mays isPrivate Walker
Private Walker

Similar titles

Bruce Almighty
Bota e lodrave 3
Atharintiki Daaredi
Get Hard
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
Little Fockers
Rrefenjë Peshkaqeni
Mulan II
Seven Psychopaths
Bad Genius
Naruto Filmi: Përplasja e Ninxhave në tokën e dëborës
Wine Country