Video Sources 96 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Dark Spell

Dark Spell

Until Death Tears Them ApartFeb. 11, 2021Russia90 Min.Not Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Zhenya vuan nga të qenit e dashuruar me burrin e saj që e ka lënë. Ajo vendos ta rikthejë atë duke bërë një magji të quajtur “Dasma e Zezë”, që është një ritual magjik i njohur për fuqinë e tij të madhe dhe pakthyeshmërinë. Pas ritualit, burri i saj kthehet, por dashuria e tij bëhet më shumë si një mani. Ai madje është gati të vrasë Zhenyan, në mënyrë që të mos ia japë askujt. Kur burri i çmendur vdes, magjia nuk ndalet, sepse as vdekja nuk i ndan ata që u fejuan nga demoni i dasmës së zezë.

 

Dark Spell
Dark Spell
Dark Spell
Original title Приворот. Чёрное венчание
IMDb Rating 4.3 387 votes
TMDb Rating 7 11 votes

Similar titles

Game Over
The Assent
4×4
Sucker Punch
The Monster
Starfish
Monsters: Dark Continent
The Crossbreed
Under the Skin
Infini
The Child Remains
Antebellum