Video Sources 30 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Detective Chinatown 3

Detective Chinatown 3

Feb. 12, 2021China136 Min.R
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Një vrasje ndodh në Tokio dhe detektivët Tang Ren dhe Kin Feng marrin një ftesë për ta investiguar. Një beteje midis detektivëve më të mirë të Azisë nis duke sjellë edhe shumë humor.

 

Detective Chinatown 3
Original title 唐人街探案3
IMDb Rating 5.7 1,318 votes
TMDb Rating 5.2 22 votes

Director

Chen Sicheng
Director

Cast

Liu Haoran isQin Feng
Qin Feng
Satoshi Tsumabuki isNoda Hiroshi
Noda Hiroshi
Tony Jaa isJack Jaa
Jack Jaa
Masami Nagasawa isKobayashi Anna
Kobayashi Anna
Xiao Yang isSong Yi
Song Yi
Roy Chiu isLin Mo
Lin Mo

Similar titles

I Hate Luv Storys
Cold Skin
Mirrors
1 Night In San Diego
The Wave
He’s Just Not That Into You
Big Game
Zack and Miri Make a Porno
The Viral Factor
District B13
Meet the Parents
P.O. Box Tinto Brass