Video Sources 21 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Detective Chinatown

Detective Chinatown

Dec. 31, 2015China135 Min.Not Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Pasi dështon të bëhet polic, një entuziast misterioz shkon të vizitojë kushëririn e tij të pafat në Tajlandë. Njëri është mendjehollë dhe tjetri një dështak, por së bashku ata do të zgjidhin një vrasje.

 

Detective Chinatown
Detective Chinatown
Detective Chinatown
Original title 唐人街探案
IMDb Rating 6.6 2,348 votes
TMDb Rating 6.7 51 votes

Director

Chen Sicheng
Director

Cast

Similar titles

The Intervention
Red Letter Day
The Scorpion King: Book of Souls
Vicky Donor
Thank You for Smoking
Ajin: Demi-Human
Unbeatable
Metro
The Sisters Brothers
Gabbar Is Back
The Invention of Lying
D@bbe 2