Video Sources 26 Views

  • Shikovidmoly.net
Dial 100

Dial 100

Aug. 06, 2021India104 Min.Not Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një natë, ndërsa punonte në Qendrën e Thirrjeve të Urgjencës të Policisë në Mumbai, oficeri i policisë Nikhil Sood merr një telefonatë nga një grua histerike që dëshiron të bëjë vetëvrasje. Edhe pse përpiqet ta shpëtojë, Nikhil nuk e ka idenë se kjo do ta çojë atë në rrezikimin e familjes së tij, pasi të vërtetat e errëta që ai ka fshehur kërcënojnë të shkatërrojnë parimet e tij dhe gjithçka që ai do.

 

Dial 100
Dial 100
Dial 100
Dial 100
Original title Dial 100
IMDb Rating 6 2,352 votes
TMDb Rating 6.7 5 votes

Director

Cast

Manoj Bajpayee isNikhil Sood
Nikhil Sood
Neena Gupta isSeema Pallav
Seema Pallav
Sakshi Tanwar isPrerna Sood
Prerna Sood
Svar Kamble isDhruv Sood
Dhruv Sood

Similar titles

Premium Rush
To Steal from a Thief
Escape Plan 2: Hades
The Sputnik
Surrogates
American Murder: The Family Next Door
Slow West
Darlin’
Commando
Insidious: The Last Key
Songbird
Wheelman