Video Sources 33 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Double Team

Double Team

America's top counter-terrorist usually works alone... this time he's got company.Apr. 04, 1997Hong Kong93 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Jack Quinn humbet objektivin e tij, Stavrosin, në prag të misionit të tij të fundit. Nga atje, ai dërgohet në koloni; një rilindje për vrasësit e supozuar të vdekur. Ai arratiset nga atje dhe kërkon ndihmën e Yazit, një tregtar armësh, për betejën e tij të fundit me Stavrosin.

 

Double Team
Double Team
Double Team
Double Team
Double Team
Double Team
Double Team
Double Team
Original title Double Team
IMDb Rating 4.8 32,993 votes
TMDb Rating 5.1 539 votes

Director

Tsui Hark
Director

Cast

Similar titles

Star Wars: The Force Awakens
Master of the Drunken Fist: Beggar So
Rudhramadevi
Absolutely Anything
Dragon Ball Z: Bardock – The Father of Goku
Security
Absolution
Ek Villain
Season of the Witch
Sonic the Hedgehog
The Recall
The Guest