Video Sources 1390 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Eloïse

Eloïse

Oct. 29, 2009Spain92 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një vajzë ndodhet në koma dhe në gjendje kritike pas një aksidenti. Gjatë kujtimeve të saj mësojmë ndjenjat e saj për një vajzë…

 

Eloïse
Eloïse
Eloïse
Original title Eloïse
IMDb Rating 6.5 1,378 votes
TMDb Rating 6.9

Director

Jesús Garay
Director

Cast

Similar titles

The Drop
Tolo Tolo
Locke
Grand Masti
Hands of Stone
Creed
Mukkabaaz
Rogue City
Humpty Sharma Ki Dulhania
The Craft: Legacy
De Gaulle
Phamous