Video Sources 39 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga

Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga

Justice is coming.May. 19, 2021USA145 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Fast & Furious 9 (Filmi i parë i trilogjisë së fundit) : Saifer kërkon ndihmë nga Xhejkob, vëllai i vogël i Dominikut në mënyrë që të hakmerret ndaj Dominikut dhe skuadrës së tij.

 

Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga
Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga
Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga
Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga
Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga
Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga
Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga
Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga
Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga
Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga
Original title F9
IMDb Rating 5.2 77,483 votes
TMDb Rating 7.6 3,008 votes

Director

Justin Lin
Director

Cast

Vin Diesel isDominic Toretto
Dominic Toretto
Tyrese Gibson isRoman Pearce
Roman Pearce
Ludacris isTej Parker
Tej Parker
John Cena isJakob Toretto
Jakob Toretto
Jordana Brewster isMia Toretto
Mia Toretto
Sung Kang isHan Lue
Han Lue
Helen Mirren isMagdalene 'Queenie' Shaw
Magdalene 'Queenie' Shaw

Similar titles

Two Rabbits
The Curious Case of Benjamin Button
Saints and Soldiers
Killers
Alpha Dog
Domino
21
El Camino: A Breaking Bad Movie
Coin Locker Girl
Project Gutenberg
Titanic
Captain Marvel