Video Sources 17 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Fatima

Fatima

Aug. 13, 2020Portugal113 Min.PG-13
Your rating: 0
8 1 vote
what going on?

Synopsis

Bazuar në ngjarje historike, tre barinj të rinj në Fátima, Portugali, raportojnë vizione të Virgjëreshës Mari, duke frymëzuar besimtarë dhe zyrtarë të zemëruar të Kishës dhe qeverisë, të cilët përpiqen t’i detyrojnë ata të heqin dorë nga historia e tyre.

 

Fatima
Fatima
Original title Fatima
IMDb Rating 6.4 549 votes
TMDb Rating 7.7 21 votes

Director

Cast

Harvey Keitel isProfessor Nichols
Professor Nichols
Sônia Braga isSister Lucia
Sister Lucia
Joaquim de Almeida isFather Ferreira
Father Ferreira
Lúcia Moniz isMaria Rosa
Maria Rosa
Catarina Mira isTradeswoman
Tradeswoman
Alba Baptista isMrs. Lopez Daughter
Mrs. Lopez Daughter

Similar titles

Light of My Life
Black Water
South Wind
Baghban
Code 8
Sirena e Vogel 2 Kthimi ne Det
Balto
Trouble with the Curve
Ravenous
Frailty
Dogville
The Eye