Video Sources 17 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
Hard Candy

Hard Candy

Strangers shouldn't talk to little girls.Jan. 14, 2005USA103 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një adoleshente shtiret se bie pre e një pedofili, por loja kthehet kur e merr ajo komandën në dorë dhe do ta bëjë të paguajë për çfarë ai ka bërë.

 

Hard Candy
Hard Candy
Hard Candy
Hard Candy
Hard Candy
Original title Hard Candy
IMDb Rating 7.1 157,157 votes
TMDb Rating 6.8 1,947 votes

Director

David Slade
Director

Cast

Patrick Wilson isJeff Kohlver
Jeff Kohlver
Elliot Page isHayley Stark
Hayley Stark
Sandra Oh isJudy Tokuda
Judy Tokuda
Odessa Rae isJanelle Rogers
Janelle Rogers
G.J. Echternkamp isNighthawks Clerk
Nighthawks Clerk

Similar titles

Manglehorn
Law Abiding Citizen
Elite Squad: The Enemy Within
Hard Target
The Greatest Showman
Butterflies
Kiss of the Dragon
Cowboys & Aliens
Kajillionaire
Undine
Mandela: Long Walk to Freedom
Kajaki