Video Sources 1061 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Horns

Horns

He Will Bring Out The Devil In YouSep. 06, 2013USA, Canada120 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Pasi ishte dehur gjatë gjithë natës, Igi zgjohet në mëngjes me brirë që po i rriteshin nga tëmthat e tij dhe ishin fuqi të çuditshme, të cilët do e ndihmojnë për të gjetur vrasësin e të dashurës së tij…

Horns
Horns
Horns
Horns
Horns
Horns
Horns
Original title Horns
IMDb Rating 6.5 61,992 votes
TMDb Rating 6.2 537 votes

Director

Cast

Juno Temple isMerrin Williams
Merrin Williams
James Remar isDerrick Perrish
Derrick Perrish
Max Minghella isLee Tourneau
Lee Tourneau
Joe Anderson isTerry Parrish
Terry Parrish
Sabrina Carpenter isYoung Merrin
Young Merrin
Laine MacNeil isYoung Glenna
Young Glenna
Dylan Schmid isLee at 13
Lee at 13
Kendra Anderson isNurse Delilah
Nurse Delilah

Similar titles

Close Enemies
8MM 2
Stargirl
The Snowman
Selma
The Professor and the Madman
I Kill Giants
New York, I Love You
The Perks of Being a Wallflower
Bridge to Terabithia
Fist of Fury
Fast & Furious