Video Sources 665 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko
House of Flying Daggers

House of Flying Daggers

May. 19, 2004China119 Min.PG-13
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Një police romantike e ndihmon një anëtar të një grupi rebel ti ik nga burgu dhe të bashkohet me shokët e tij, por gjërat nuk shkojne ashtu sic planifikuan.

House of Flying Daggers
House of Flying Daggers
House of Flying Daggers
House of Flying Daggers
House of Flying Daggers
House of Flying Daggers
House of Flying Daggers
Original title 十面埋伏
IMDb Rating 7.6 97,249 votes
TMDb Rating 7.1

Similar titles

Aloha
Spenser Confidential
The Preppie Connection
Second In Command
Dragon Rider
R2B: Return to Base
Casino Royale
Once
G.I. Joe: Retaliation
Darkman III: Die Darkman Die
Cyborg X
The Love is Similar to You