Video Sources 18 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikodfmagazine.co.uk
Housebound

Housebound

Terror Gets DomesticatedSep. 04, 2014New Zealand109 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote
what going on?

Synopsis

Kajli Baknel është e detyruar të kthehet në shtëpinë ku u rrit, Pasi gjykatësi i cakton arrest shtëpie. Ndëshkimi i saj bëhet edhe më i padurueshëm nga fakti që ajo duhet të jetojë me nënën e saj Miriamin, një llafazane e cila është e bindur se shtëpia ka fantazma. Kajli i sheh besëtytnitë e Miriamit si asgjë më shumë, sesa një shushatje nga thashethemet e një qyteti të vogël. Megjithatë, kur ajo bëhet e ndërgjegjshme për pëshpëritjet shqetësuese dhe përplasjet e çuditshme gjatë natës, ajo fillon të pyes veten nëse vërtet shtëpia është poseduar nga një shpirt armiqësor, i cili nuk është i lumtur nga ndryshimet e reja në shtëpi.

 

Housebound
Original title Housebound
IMDb Rating 6.8 31,413 votes
TMDb Rating 6.6 590 votes

Similar titles

Garfield: A Tail of Two Kitties
Wildlike
The Last Days
Psych 2: Lassie Come Home
Somewhere
Svaha: The Sixth Finger
Bent
Little
Boo 2! A Madea Halloween
Mad Max: Fury Road
The Marine 4: Moving Target
While We’re Young