Video Sources 33 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
I’ll Follow You Down

I’ll Follow You Down

Jul. 28, 2013Canada93 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Pas zhdukjes së babait të tij dhe vdekjes së mamasë së tij, Erol pas shumë vitesh do të tentojë të kthehet prapa në kohë dhe të korrigjojë gabimet e prindërve të tij.

 

Original title I'll Follow You Down
IMDb Rating 6.1 6,764 votes
TMDb Rating 6.1 118 votes

Similar titles

Rabbit Without Ears
Reminiscence
The Corruption a.k.a La bonne
The Cutting Edge
The Ash Lad: In Search of the Golden Castle
Burning Ghost AKA Vif-argent
Brooklyn
Night in Paradise
Self/less
El Hilo Rojo
Richard Jewell
Professor Marston and the Wonder Women