Video Sources 331 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
I’ll See You in My Dreams

I’ll See You in My Dreams

May. 15, 2015USA92 Min.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një vejushë dhe njëkohësisht ish këngëtare zbulon se jeta mund të fillojë përsëri në çdo moshë.

Original title I
IMDb Rating 6.7 6,089 votes
TMDb Rating 6.2 75 votes

Director

Brett Haley
Director

Cast

Blythe Danner isCarol Petersen
Carol Petersen
June Squibb isGeorgina
Georgina
Aarti Mann isDr. DaSilva
Dr. DaSilva
Mark Adair-Rios isExterminator
Exterminator
Ashley Spillers isVitamin Store Clerk
Vitamin Store Clerk

Similar titles

Beautiful Boy
Outrage Coda
Get Hard
First Love
Cymbeline
Julayi
Ne Zha
Wings of Steel
Risen
The Lost Brother
White as Milk, Red as Blood
The Dry