Video Sources 2250 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Jan Dara: The Beginning

Jan Dara: The Beginning

Sep. 13, 2012Thailand120 Min.Not Rated
Your rating: 10
9 6 votes

Synopsis

KUJDES: FILMI PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Bazuar në një roman të famshëm erotik tailandez, filmi tregon historinë e Xhanit, një djalë i cili rritet në një shtëpi të sunduar nga babai i tij sadist dhe i shthurur. E vendosur në vitet 1930, historia tregon vuajtjet e Xhanit gjatë jetës, nëna e të cilit vdiq pasi e lindi dhe për këtë atsye babai e urren.

Jan Dara: The Beginning
Jan Dara: The Beginning
Jan Dara: The Beginning
Jan Dara: The Beginning
Jan Dara: The Beginning
Jan Dara: The Beginning
Jan Dara: The Beginning
Original title จันดารา ปฐมบท
IMDb Rating 5.7 383 votes
TMDb Rating 6.6

Similar titles

Skyscraper
The Brave One
The Lovers
Night in Paradise
The Swindlers
The Red Maple Leaf
Rocketman
Life Is Beautiful
Milk
Starfish
The Bookshop
Love at Second Sight aka Mon inconnue