Video Sources 75 Views

  • Shikovidmoly.net
Jathi Ratnalu

Jathi Ratnalu

Mar. 11, 2021India123 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Komploti rrotullohet rreth tre të burgosurve. Ata, lirohen dhe mendojnë një jetë të lumtur jashtë. Por, gjërat marrin tjetër drejtim dhe sjellin telashe. A mundet të gjejnë lumturi dhe dashuri tani?

 

Jathi Ratnalu
Jathi Ratnalu
Jathi Ratnalu
Jathi Ratnalu
Jathi Ratnalu
Jathi Ratnalu
Original title జాతిరత్నాలు
IMDb Rating 7.4 4,610 votes
TMDb Rating 7.6 8 votes

Similar titles

Tesla
Black Swan
Yung
The Grinch
Labirinti
On Chesil Beach
Nine Lives
Tell
The Girl with All the Gifts
Warrior
Noah
A Haunted House