Video Sources 24 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Joe Bell

Joe Bell

Redemption is a journey you can't take alone.Jul. 23, 2021USA93 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Historia e vërtetë e rrugëtimit të dhimbshëm që ndërmerr një baba në nder të djalit të tij që vuan bullizmin në shkollë sepse është homoseksual. Ai ecën kudo nëpër gjithë Amerikën për të folur me këdo që mundet për të eleminuar bullzimin nëpër shkolla dhe jo vetëm.

 

Joe Bell
Original title Joe Bell
IMDb Rating 5.4 2,185 votes
TMDb Rating 6.2 18 votes

Director

Cast

Similar titles

The Outer Wild
Dhamaal
Our Souls at Night
Mud
Babel
Hugo
Casino Royale
Steel Rain
Happy as Lazzaro
Run
The Child in Time
Palo Alto