Video Sources 13 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Kate

Kate

There's no time for mercy.Sep. 10, 2021Japan106 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

E përpiktë dhe e aftë nga natyra, Kate është shembulli perfekt i një vrasësje të shkëlqyer. Por kur ajo del huq në një detyrë që synon të vrasë një anëtar të mafias në Tokio, ajo zbulon se është helmuar, një ekzekutim i ngadaltë që i jep asaj më pak se 24 orë për të marrë hak ndaj vrasësve të saj. Ndërsa trupi i saj përkeqësohet shpejt, Kate krijon një lidhje emocionale me vajzën adoleshente të një prej viktimave të saj.

 

Kate
Kate
Kate
Kate
Kate
Kate
Original title Kate
IMDb Rating 6.5 1,006 votes
TMDb Rating 6.6 164 votes

Similar titles

Machete Kills
Impact Point
The Man Standing Next
Kill Speed
The Devil’s Double
The Ladykillers
Rudhramadevi
Eastern Promises
Till Death
For the Emperor
No Beast So Fierce
Swelter