Video Sources 675 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Kill Switch

Kill Switch

Worlds will collideJun. 01, 2017Netherlands91 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një pilot përpiqet të shpëtojë familjen e tij dhe planetin pasi një eksperiment për të siguruar energji të pashterueshme shkon keq.

Kill Switch
Kill Switch
Kill Switch
Kill Switch
Kill Switch
Kill Switch
Kill Switch
Kill Switch
Kill Switch
Kill Switch
Original title Kill Switch
IMDb Rating 5.1 5,392 votes
TMDb Rating 5.3

Director

Tim Smit
Director

Cast

Dan Stevens isWill Porter
Will Porter
Mike Reus isDr. Klintsen
Dr. Klintsen
Tygo Gernandt isMichael de Ruiter
Michael de Ruiter
Chloe-May Cuthill isAlterplex Narrator (uncredited)
Alterplex Narrator (uncredited)

Similar titles

Oblivion
Synchronicity
Cyborg X
Geostorm
The Divide
Illang: The Wolf Brigade
Terminus
Paradox
Jumper
The Martian
Mail Order Monster
Deep