Video Sources 199 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Kiwi Christmas

Kiwi Christmas

Santa's done a runner...to New Zealand!Nov. 30, 2017New ZealandPG
Your rating: 0
10 1 vote
what going on?

Synopsis

I lodhur me shpenzimet e shumta që i duhet të bëjë për Krishtlindje, Santa shkon në Zelandën e Re për pushime. Kur dy fëmijë e kuptojnë se cili është ai, ata duhet të gjejnë një mënyrë për ta kthyer sërish Santan në Polin e Veriut.

Kiwi Christmas
Kiwi Christmas
Original title Kiwi Christmas
IMDb Rating 4.8 80 votes
TMDb Rating 6 2 votes

Director

Tony Simpson
Director

Cast

Similar titles

Oscar
Barbi Mariposa dhe Zana Princeshë
A Dog’s Way Home
The Boss Baby
Moomins and the Winter Wonderland
Barbi Princesha e Ishullit
The Breadwinner
Earth: One Amazing Day
Epoka e Akullnajave 4
Manou the Swift
Skubi du dhe Përbindëshi i Meksikës
Pokémon Detective Pikachu