Video Sources 52 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Last Summer a.k.a. Geçen Yaz

Last Summer a.k.a. Geçen Yaz

Jul. 09, 2021Turkey101 Min.TV-14
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Gjatë pushimeve verore në një qytet buzë detit, 16-vjeçari Deniz, kërkon afeksionin e dashurisë së fëmijërisë së tij dhe noton në një trekëndësh dashurie.

 

Last Summer a.k.a. Geçen Yaz
Last Summer a.k.a. Geçen Yaz
Original title Geçen Yaz
IMDb Rating 6.4 1,897 votes
TMDb Rating 5.8 22 votes

Similar titles

The Extraordinary Journey of the Fakir
El Hilo Rojo
I’ll Follow You Down
Fear of Rain
Tolo Tolo
Dirty Sexy Saint
Beauty and the Beast
Una
A Christmas Prince: The Royal Wedding
I Hate Luv Storys
Juliet, Naked
The Rise of the Krays