Video Sources 595 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Leatherface

Leatherface

The Origin Story of The Texas Chain Saw MassacreSep. 14, 2017USA90 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote
what going on?

Synopsis

“Fytyrë Lëkura”: Një adoleshent fytyrë-mbuluar me lëkurë arratiset nga një spital psikiatrik bashkë me tre tjerë, duke rrëmbyer një infermiere dhe e çon atë në një udhëtim drejt ferrit, ndërkohë ai ndiqet nga një ligjvënës për hakmarrje.

Leatherface
Original title Leatherface
IMDb Rating 5.2 2,661 votes
TMDb Rating 5.6 90 votes

Director

Cast

Stephen Dorff isTexas Ranger Hal Hartman
Texas Ranger Hal Hartman
Lili Taylor isVerna Sawyer
Verna Sawyer
Sam Strike isJackson
Jackson
Finn Jones isDeputy Sorrel
Deputy Sorrel

Similar titles

28 Days Later
Junie-Xhuna
The Cleaning Lady
Creature
The Possession Experiment
Tormented
Deccal
The Midnight Meat Train
Better Watch Out
The Dead 2: India
The Transfiguration
June