Video Sources 15 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

A family on the verge of a breakdownJul. 26, 2006USA102 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një familje e vendosur, për të dërguar vajzën e tyre në konkursin e bukurisë, jashtë qytetit.

 

Little Miss Sunshine
Little Miss Sunshine
Little Miss Sunshine
Little Miss Sunshine
Original title Little Miss Sunshine
IMDb Rating 7.8 453,119 votes
TMDb Rating 7.7 5,180 votes

Director

Cast

Greg Kinnear isRichard Hoover
Richard Hoover
Toni Collette isSheryl Hoover
Sheryl Hoover
Steve Carell isFrank Ginsberg
Frank Ginsberg
Paul Dano isDwayne Hoover
Dwayne Hoover
Abigail Breslin isOlive Hoover
Olive Hoover
Alan Arkin isEdwin Hoover
Edwin Hoover
Bryan Cranston isStan Grossman
Stan Grossman
Beth Grant isNancy Jenkins
Nancy Jenkins
Matt Winston isPageant MC
Pageant MC

Similar titles

Love Mocktail
Silence
The Stonebreaker
Skubi Du dhe kampi i frikës
Dolphin Tale
A Long Way Down
Patti Cake$
Raavan
Kevin Hart: What Now ?
Superfast!
Kapoor & Sons (Since 1921)
The Tuxedo