Video Sources 25 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Love Is Strange

Love Is Strange

Feb. 07, 2014Brazil98 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Pasi Beni dhe Xhorxhi martohen, Xhorxhin e pushojnë nga puna si mësues, duke i detyruar ata që të qëndrojnë me miqtë e tyre larg njëri-tjetrit, ndërkohë që ata shesin shtëpinë e tyre për të gjetur një tjetër më të lirë, një situatë kjo që i peshon shumë të gjithëve atyre që përfshihen.

 

Love Is Strange
Original title Love Is Strange
IMDb Rating 6.7 12,459 votes
TMDb Rating 6.4 221 votes

Similar titles

Nina
Cashback
Airlift
Hamilton 2: But Not if it Concerns Your Daughter
The Red Maple Leaf
Blood Brother
The Bronze
Amateur Teens
Contraband
Gunjan Saxena: The Kargil Girl
Gold
Baazaar