Video Sources 22 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Malignant

Malignant

A new vision of terror.Sep. 01, 2021USA111 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Medison është e paralizuar nga vizionet shokuese të vrasjeve tmerruese, dhe torturimi I saj përkeqësohet teksa zbulon që këto ëndrra janë në fakt realitete tmerruese.

 

Malignant
Malignant
Malignant
Malignant
Original title Malignant
IMDb Rating 6.7 2,690 votes
TMDb Rating 7.2 133 votes

Director

James Wan
Director

Cast

Annabelle Wallis isMadison Mitchell
Madison Mitchell
Maddie Hasson isSydney Lake
Sydney Lake
George Young isDetective Kekoa Shaw
Detective Kekoa Shaw
Michole Briana White isDetective Regina Moss
Detective Regina Moss
Mckenna Grace isYoung Madison Mitchell
Young Madison Mitchell
Jacqueline McKenzie isDr. Florence Weaver
Dr. Florence Weaver
Jake Abel isDerek Mitchell
Derek Mitchell
Ray Chase isGabriel (voice)
Gabriel (voice)
Jean Louisa Kelly isJane Doe / Serena
Jane Doe / Serena

Similar titles

Kickboxer
The Little Things
The Sixth Sense
Howl
The Holding
Broken City
Columbus Circle
Pain & Gain
Daylight Robbery
Shield of Straw
7 Khoon Maaf
The Conjuring 2