Video Sources 806 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
Maniac

Maniac

I Warned You Not to Go Out Tonight.Dec. 26, 2012France, USA89 Min.NOT RATED
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Maniaku është kthyer dhe është edhe më i sëmurë dhe shqetësues se kurrë në këtë riprodhim fitues të shumë çmimeve të filmit klasik tmerrues të viteve ‘80. I vetmuari Frenk, i kalon ditët e tij duke restauruar manekine, por gjatë natës, ai bën një jetë të errët dhe shqetësuese. Që prej vdekjes të së ëmës, Frenku është përpjekur të ndrydhë dëshira vdekjeprurëse që e shtyjnë të kryejë krime çnjerëzore nën petkun e natës. Kur Ana, një studente e bukur franceze, hyn në jetën e tij, ata të dy formojnë një miqësi të papritur, por ndërsa Frenku mundohet të luftojë demonët e tij të brendshëm, nevojat e tij vetëm sa intensifikohen…

Maniac
Maniac
Maniac
Maniac
Maniac
Maniac
Maniac
Maniac
Maniac
Maniac
Original title Maniac
IMDb Rating 6.1 27,652 votes
TMDb Rating 5.8 184 votes

Similar titles

Wild City
Lucky Day
Stoker
The Convent
The Hunt
1408
Peppermint
Blitz
7 Below
Tormented
Dark Places
Once Upon a Time in America