Video Sources 22 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Mondo Hollywoodland

Mondo Hollywoodland

Explore the titans, weirdos, and dreamers.Aug. 03, 2021Unknown104 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një tregtar kërpudhash dhe një burrë nga dimensioni i 5 -të bashkëpunojnë në Hollivud për të gjetur kuptimin e “Botës”.

 

Original title Mondo Hollywoodland
IMDb Rating 4.9 358 votes

Director

Janek Ambros
Director

Cast

Chris Blim isNormand Boyle
Normand Boyle
Ted Evans isThe Man from the 5th Dimension
The Man from the 5th Dimension
Flannery Lunsford isInebriated Man
Inebriated Man

Similar titles

I Hate Kids
The Emoji Movie
Get Santa
RV
Kadın İşi Banka Soygunu (Vjedhja e Bankes)
Kajillionaire
Blowing Up Right Now
Angels Fallen
Be Cool
What Happens in Vegas
Frankenweenie
The Climb