Video Sources 35 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Monster Hunter: Legends of the Guild

Monster Hunter: Legends of the Guild

Hope. Fear. Pleasure. Pain. Fight. Survive.Aug. 12, 2021USA58 Min.TV-14
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Aideni jeton në një botë ku njerëzit bashkëjetojnë me përbindëshat e tmerrshëm. Ky djalë i ri duhet të ngrihet dhe të shërbejë si luftëtar për të vrarë dragoin që rrezikon fshatin e tij, por ai nuk mund ta bëjë këtë pa disa aleatë të besuar dhe një mentor të mençur…

Monster Hunter: Legends of the Guild
Monster Hunter: Legends of the Guild
Original title Monster Hunter: Legends of the Guild
IMDb Rating 5.2 747 votes
TMDb Rating 6.1 32 votes

Similar titles

The Doorman
I Lost My Body
The Rig
I am Vengeance
Charlie’s Angels: Full Throttle
Firestorm
The Jungle Book
How the Grinch Stole Christmas
The Condemned
Allied
Sleight
Aladini-Rikthimi i Xhafarit